۱۱:۴۲:۵۴ بعد از ظهر شنبه, ۱ام مهر, ۱۴۰۲

آموزش کسب درآمد اینترنتی از مشاهده آگهی (قسمت آخر)

آموزش کسب درآمد اینترنتی از مشاهده آگهی (قسمت آخر)

در قسمت های قبل روش های کسب درآمد از مشاهده آگهی سیستم های PTC و GPT رو معرفی کردیم.

در ادامه روش کسب درآمدی Pay To Read یا PTR رو بهتون معرفی میکنیم.

شرکت‌های زیادی وجود دارند که هزینه نظرات و مشارکت شما را پرداخت می کنند.

علاوه بر این، بهترین قسمت در مورد چنین سایت‌هایی این است که آن‌ها به محض رسیدن به یک آستانه مشخص، بلافاصله پول شما را پرداخت خواهند کرد.

معمولا وقتی مردم در مورد دریافت پول برای خواندن ایمیل‌ها با خبر می شوند، در واقع فکر می‌کنند این حرف مسخره و کودکانه است. اگر شما هم یکی از این افراد هستید که به دنبال پاسخی برای این سوال هستید که «آیا واقعا می‌توانم در ازای خواندن ایمیل‌ها پول دریافت کنم؟» پاسخ مثبت است، شما می‌توانید با خواندن ایمیل‌ها درآمد کسب کنید!

در این مقاله در کنار تمام اطلاعاتی که تا به اینجا کسب کرده‌اید، یاد خواهید گرفت که چگونه سایت‌ های PTR به کاربران برای خواندن ایمیل پول می‌دهند. همچنین متوجه خواهید که آیا این شغل برای شما مناسب است یا خیر. در نهایت اگر این شغل را برای خود مناسب دیدید می‌توانید برای کار در خانه، لیستی از بهترین سایت های خواندن ایمیل را پیدا کنید.

سایت های خواندن ایمیل چگونه کار می‌کنند؟

سایت های خواندن ایمیل یا PTR یک سیستم پاداش آنلاین دارند که شبیه به سایت های کلیکی است. سایت‌ های PTR بابت خواندن ایمیل ها به کاربران اینترنتی پول می‌دهند. عده‌ای از مردم به این شغل «ایمیل خوانی» نیز می‌گویند، زیرا کل این کار مربوط به خواندن ایمیل است.

حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چرا این سایت های خواندن ایمیل برای انجام چنین کاری به ما پول می‌پردازند و برای آن‌ها چه فایده‌ای دارد که پول خود را صرف حقوق دادن به افراد کنند تا کسی ایمیل‌هایشان را برایشان بخواند؟ پاسخ این سوال ساده است: بازاریابی از طریق ایمیل (ایمیل مارکتینگ) یا تبلیغات پولی! سایت های PTR بابت خواندن ایمیل‌هایی به کاربران پول پرداخت می‌کند که محتوای این ایمیل‌ها در واقع برای آن‌ها درآمدزایی خواهد کرد.

بازاریابی از طریق ایمیل یا همان ایمیل مارکتینگ می‌تواند مربوط به هر نوع محصول یا خدماتی باشد. از آنجا که خدمات سایت‌ های PTR مبتنی بر تبلیغ شرکت‌های مختلف هستند، بیشتر ایمیل‌ها در واقع تبلیغ محصولات و خدمات مختلف را معرفی می‌کنند. به عنوان مثال، ایمیلی که باید بخوانید ممکن است از شما بخواهد تا یک نظرسنجی خاص را انجام دهید یا ممکن است در بعضی از ایمیل‌ها از شما خواسته شود تا در یک وبسایت خاص ثبت نام کنید. با این حال، برای کسب درآمد از طریق خواندن ایمیل، انجام هیچکدام از این کارها اجباری نیست. کاربر برای دریافت پول باید فقط ایمیل را بخواند و نه هیچ چیز دیگر!
درآمد اینترنتی از سایت های کلیکی افسانه یا واقعیت؟

امروزه سایت های کلیکی زیادی هستند که واقعا در ازای تماشای تبلیغات به کاربران پول می‌دهند. گرچه که مبلغ پرداختی به کاربران متفاوت است و مطمئنا به اندازه یک شغل ثابت نیست و نخواهد بود اما با توجه به نرخ امروزی ارز در ایران ممکن است همین مبالغی که در خارج از کشور اندک و ناکافی بشمار می‌روند برای برخی از ایرانیان مناسب و کافی باشد. مشکلی که درباره این سایت‌ها وجود دارند این است که شهروندان ایرانی هم در دسترسی به برخی از این سایت‌ها و هم در نقد کردن درآمدهای خود دارای محدودیت‌ها و مشکلاتی هستند. برخی از این مشکلات با استفاده از سرویس‌های ایرانی نقد کردن درآمدهای ارزی قابل حل است اما برخی از معتبرترین سایت های کلیکی جهان فقط برای شهروندان برخی کشورهای خاص قابل دسترسی هستند که این موضوع کار را کمی سخت می‌کند.

همچنین ببینید

طراحی سایت با وردپرس یا به صورت اختصاصی

طراحی سایت با وردپرس و یا به صورت اختصاصی (قسمت اول)

ساخت یک وب سایت جدید به برنامه‌ریزی و تصمیم گیری‌های خاص نیاز دارد. یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید