۷:۵۷:۵۴ بعد از ظهر یکشنبه, ۷ام خرداد, ۱۴۰۲

آموزش کسب درآمد اینترنتی از مشاهده آگهی (قسمت اول)

آموزش کسب درآمد اینترنتی از مشاهده آگهی

از آن جایی که کارها به سمت اینترنت کشیده شده است ، نیاز کسب و کارهای نوظهور به تبلیغات بیشتر شده است.

که باعث پیدایش روش کسب درامدی جدید به نام  کسب درآمد از مشاهده آگهی ها شد.

سایت های کلیکی

پلتفرم‌و بسترهای آنلاین هستند که در آن‌ ، کاربران می‌توانند از طریق کلیک بر روی لینک‌‌ها و مشاهده ی تبلیغات کوتاه مدت ، درآمد کسب کنند.
در واقع این سایت‌‌ها از طریق توزیع مجدد بخشی از بودجه ی تبلیغاتی شرکت بین کاربرانی که به تبلیغ نگاه می‌کنند ، باعث می‌شوند تا شرکت‌های تبلیغ کننده بیشتر دیده شوند.
سادگی استفاده و عدم وجود الزامات دست و پاگیر باعث شده تا سایت های کلیکی به یک مدل کسب و کار تبدیل شوند که از طریق آن بیشتر وبگردها کسب درآمد آنلاین خود را آغاز می‌کنند.
قوانین و امنیت سایت های کلیکی : استفاده از سایت های مختلف کلیکی در تمام دنیا ، قانونی است و زیرمجموعه قوانین ملی سایبری آن کشور قرار می‌گیرد.
سایت های کلیکی که باید با قوانین ملی مطابقت داشته باشد در واقع از یک شرکت ، مبلغی را دریافت می‌کند که بعد ، این پول با تناسب خاص بین کاربران مختلفی تقسیم می‌شود ، که عملیات درخواستی سایت را انجام می‌دهند.
در این میان درصد کمی از پول دریافت شده از شرکت توسط سایت به عنوان دستمزد خدمات ارائه شده برداشته می‌شود و در واقع باقیمانده پول است که میان کاربران تقسیم می‌شود.

سایت های کلیکی کلاهبردار :

علیرغم توضیحاتی که درباره قانونی بودن خدمات ارائه کردیم ، هنوز سرویسهای جعلی کلیکی وجود دارند که اصطلاحا آن‌ها را به عنوان سایت های اسکم (Scam) یا کلاهبردار می‌شناسیم.
این‌ها سایت‌هایی هستند باگول زدن مشتری پس از انجام کار ، روند کاری خود را بگونه‌ای اجرا می‌کنند که کاربر هیچ پولی دریافت نکند.
سایت های کلیکی کلاهبردار عمدتا به دو نوع تقسیم می‌شوند: سایت‌های معتبری که به هر دلیلی پرداخت هزینه به کاربر برایشان دشوار بوده و مجبور به تعطیلی می شوند (اینها بیشتر سایت‌هایی هستند که دچار هک شده‌اند یا حساب‌های مالی آن‌ها مسدود شده است).
سایت های کلیکی کلاهبردار واقعی که در آن‌ها کاربران هرگز درآمد خود را دریافت نخواهند کرد و از اول قصد پرداخت پول را ندارد. برای جلوگیری از ورود به این سایت‌های کلاهبردار ، ابتدا به وبسایت‌ها یا خدماتی رجوع کنید که به کاربران کمک می‌کنند تا امنیت سایت های کلیکی را ارزیابی کنند و از امن بودن یک سایت کلیکی اطمینان حاصل کنند.
اما به طور کلی بهتر است نسبت به آن دسته از سایت های کلیکی که درآمد زیادی را به شما پیشنهاد می‌دهند یا مجوزهای عجیب و ارقام نجومی را به شما نشان می‌دهند ، محتاطانه عمل کنید و در صورت امکان از آن‌ها دوری کنید.

همچنین ببینید

طراحی سایت با وردپرس یا به صورت اختصاصی

طراحی سایت با وردپرس و یا به صورت اختصاصی (قسمت اول)

ساخت یک وب سایت جدید به برنامه‌ریزی و تصمیم گیری‌های خاص نیاز دارد. یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید