۱:۴۰:۲۹ بعد از ظهر جمعه, ۱۹ام خرداد, ۱۴۰۲

اشتباهاتی که صاحبان کسب‌وکارهای کوچک مرتکب می‌شوند

اشتباهات صاحبان کسب و کار

راه اندازی یک کسب و کار به آن آسانی که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌بینید نیست ، با داشتن یک ایده نمی شود سرمایه جذب کرد هرچند صنایع مختلف با هم یکسان نیستند.

بر اساس آمار بیش از نیمی از کسب و کارها در همان سال اول از بین می روند و چیزهایی وجود دارند که احتمال شکست را زیاد می‌کند.

نادیده گرفتن جمع آوری و دسته بندی اطلاعات یک یکی از اشتباهات است ابزارهای رایگان تحلیلگر مانند گوگل آنالیتیکس به شما کمک می کنند از آمار کسانی که به سایتتان سر می‌زنند مطلع شوید .

این ابزارها کمک می کنند با ایجاد بستر هایی برای جمع کردن داده ها و اتوماتیک کردن آنها داده های بیشتری جمع کنید و کیفیت آن را بالا ببرید.

تحقیقات نیز برای کسب و کار اهمیت بالایی دارد و این گونه متوجه خواهید شد نیاز مشتری چیست. رقبا چه می کنند و …

وجود هدف در کسب و کار باعث می‌شود که تیم مناسب ایجاد شود و هزینه های اضافی حذف شود، مدیریت پروژه ها نیازمند برنامه‌ریزی است هر یک از اعضای کسب و کار باید برنامه جداگانه‌ای داشته باشند تا کسب و کار متوقف نشود.

برخی از شرکت ها می خواهند برای تمام افراد چیزی را برای ارائه کردن داشته باشند به این امید که به سرمایه یا سود زیاد دست پیدا کنند با این حال گاهی اوقات توسعه شتابزده می تواند پیامدهای ناگواری را داشته باشد به جای عجله داشتن برای توسعه و گسترش کسب و کار ، زمان کافی برای بهبود کیفیت صرف کنید.

بیش از حد پول خرج کردن بزرگترین اشتباهی است که دچار کسب و کار می‌شود بنابراین بر اساس درآمدی که پیش‌بینی می‌کنید وعده ندهید و برنامه‌ریزی نکنید.

رسیدگی کردن به اموری مثل حسابداری ، انبارداری و … از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و انبار شما نباید خالی بماند چون وقتی چیزی را ندارید نمی توانید بفروشید.

مدیریت زمان ، حسابداری و منابع انسانی تعیین می‌کند که چطور کسب و کار و کارکنان را راضی نگه دارد و درآمد را بهینه کند.

استخدام افراد و ارزش کارکنان را دست کم نگیرید چرا که نیروی حیاتی هر سازمان هستند که اگر به درستی انتخاب نشود می‌تواند به سادگی کسب و کار را به مسیر اشتباهی هدایت کند.

همه کسب و کارها شکست نمی خورند با این وجود بیشترین گاوهای شیرده به ناچار متوقف می شوند و می میرند؛

سرمایه گذاری روی فناوری و افراد مناسب برای ساخت تیم یک شروع بزرگ است اما اما افراط در آن هم کاری اشتباه است سعی کنید با رعایت نکته هایی که بیان شد کسب و کار خودتان را تا حد ممکن زنده نگه دارید.

همچنین ببینید

طراحی سایت با وردپرس یا به صورت اختصاصی

طراحی سایت با وردپرس و یا به صورت اختصاصی (قسمت اول)

ساخت یک وب سایت جدید به برنامه‌ریزی و تصمیم گیری‌های خاص نیاز دارد. یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید