۴:۵۹:۰۴ بعد از ظهر جمعه, ۱۰ام آذر, ۱۴۰۲

تداوم ریزش ها در بازار رمزارز

بهای رمزارز بیت‌کوین که از تاثیرگذارترین و قدیمی‌ترین رمزارزهای بازار است، بر اساس آخرین آمار سایت coinmarketcap.com امروز به قیمت ۴۱ هزار و ۵۵۷ دلار مبادله شد و تسلط (دامیننس/Dominance) آن در بازار رمز ارزها به بیش از ۴۰ رسیده است. بیت‌کوین که در اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی به قیمت ۶۸ هزار دلار نیز در بازار داد و ستد می‌شد، در حدود چهار ماه اخیر با ۲۰ هزار دلار کاهش قیمت مواجه شده است.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، بررسی ۱۰ رمزارز صدرنشین بازار حکایت از افت قیمت در این بازار دارد و ارزش بازار به زیر ۲ هزار میلیارد دلار است.

رصد بازار رمز ارزها در ساعت ۱۴ امروز نشان می‌دهد اکنون تعداد ارزهای دیجیتال جهان به ۱۶ هزار و ۹۵۴ ارز رسیده که نسبت به روز گذشته ۳۵ ارز دیجیتال به جمع آنها افزوده شده است.

سهم اتریوم از کل بازار رمزارزها اکنون به ۱۸.۸ درصد رسیده است. بالا رفتن حدود ۲ درصدی سهم بیت‌کوین از بازار نیز می‌تواند به دلیل کاهش ۳.۲۸ درصدی قیمت این رمزارز در یک هفته گذشته باشد.

ارزش بازار بیت‌کوین (Bitcoin) امروز به ۷۸۷ میلیارد و ۴۹۰ میلیون دلار و ارزش بازار اتریوم به ۳۶۷ میلیارد و ۶۷۰ میلیون دلار رسیده است.

نرخ اتریوم نسبت به روز گذشته بیش از پنج درصد کاهش داشته و با قیمت سه‌هزار و ۷۶ دلار معامله شده است.

در بازار امروز، تتر (Tether) یک دلار، یو اس دی کوین (USD Coin) یک دلار، بی. ان. بی (BNB) ۴۶۰ دلار و ۷۸ سنت، سولانا (Solana) ۱۳۴ دلار و ۵۹ سنت، کاردانو (Cardano) با قیمت یک دلار و ۴۰ سنت، ریپل (XRP) ۷۳ سنت، ترا (Terra) ۷۹ دلار و ۳۲ سنت و پولکادات (Polkadot) با قیمت ۲۴ دلار و ۱۱ سنت معامله شد.

بیشترین افزایش قیمت تا ساعت ۱۴ امروز را رمزارز ترا (Terra) با رشد چهار ‌درصدی تجربه کرده است.

۲۲۳۲۲۷

همچنین ببینید

​رویکرد بانک صادرات ایران حمایت از دانش‌بنیان‌ها است

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سید ضیاء ایمانی در نشست هماهنگی مدیران عامل بانک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید