۶:۰۲:۵۷ قبل از ظهر چهارشنبه, ۱۹ام مرداد, ۱۴۰۱

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در پنجم خرداد

در شروع معاملات گروه خودروسازی سبزپوش شد.

عمده نمادهای بانکی سبز پوش به میدان آمدند. وبملت در قیمت ۳۸۸ تومان با جهش بیش از ۱ درصدی همراه است. وتجارت در قیمت ۱۸۹ تومان سبزپوش دنبال می‌شود. وبصادر حوالی صفر تابلو در قیمت ۱۷۶ تومان در حال معامله است. وپاسار و وپارس در مدار مثبت قرار دارند.

اقبال سهامداران به گروه خودرویی، دو لیدر این گروه را در مدار مثبت قرار داد. هم اکنون خساپا با پیشروی بیش از ۱ درصدی قیمت در محدوده ۱۵۶ تومان داد و ستد می‌شود. خودرو در مدار مثبت ۲.۲ درصدی در محدوده ۱۷۲ تومان قرار گرفته است. خدیزل و خگستر از دیگر نمادهای پرتقاضای گروه اند.

فلزات نیز با معاملاتی سبز رنگ متعادل اند. فملی، فولاد، ذوب، فخوز، فاسمین،میدکو،هرمز، فسپا و فنوال با گرایشی مثبت متعادل اند. فگستر و فتوسا تازه عرضه شده نیز با افزایش تقاضا داد و ستد می شوند.

برترین صفوف تقاضا و عرضه در بورس و فرابورس در پیش گشایش

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در پنجم خرداد

رشد هزار واحدی نماگر بورس در ۲۰ دقیقه آغازین معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۲۰ در ارتفاع یک میلیون و ۱۰۸هزار واحد قرار گرفته است.

نمادهای فارس، فولاد و وبملت بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای کاما، خزامیا و فخاس بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

محصولات شیمیایی با گرایشی مثبت داد و ستد می‌شوند. شتوکا و شبصیر نمادهای مورد توجه گروه اند. پترول، آریا، نوری، فارس، شیران، زاگرس، شاراک و شفن مثبت متعادل اند.

فاسمین به صف خرید نشست.

رشد حدود چهار هزار واحدی شاخص کل

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از رشد سه هزار و ۹۰۷واحدی (۰.۳درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۱۰۹هزار واحد قرار گرفت و شاخص کل هم‌وزن با رشد ۰.۱درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۵۵نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۲۰۴نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

نمادهای خودرو، اپال، خساپا، شپنا، فولاد، کاما و وبملت در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نمادهای فگستر، فتوسا، وسپهر، کرمان، بپیوند، بگیلان و آریا در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود ۵۶۰میلیارد تومان رسید. حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۳۵میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.

۲۲۳۲۲۵

همچنین ببینید

کدام بانک‌ها بیشتر وام دادند؟

بانک‌های تجاری چقدر وام قرض‌الحسنه داده اند؟ / کارنامه تسهیلات زیر ذره بین آمار

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی بانک مرکزی تسهیلات اعطایی بانک‌ها و موسسات اعتباری تا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.