۵:۲۶:۴۵ بعد از ظهر جمعه, ۱۰ام آذر, ۱۴۰۲

طراحی سایت با وردپرس و یا به صورت اختصاصی (قسمت اول)

طراحی سایت با وردپرس یا به صورت اختصاصی

ساخت یک وب سایت جدید به برنامه‌ریزی و تصمیم گیری‌های خاص نیاز دارد.
یکی از اصلی‌ترین تصمیمات این است که آیا می‌خواهید به طور سنتی وبسایت خود را بسازید یا از پلتفرم‌های آماده‌ی توسعه ، مانند وردپرس استفاده کنید.
تعداد زیادی از شرکت‌ها از وردپرس استفاده می‌کنند زیرا به آنها اجازه‌ی طراحی وب سایتشان را بدون نیاز به استخدام برنامه نویس وب و صرف هزینه‌های هنگفت می‌دهد.
طراحی سایت اختصاصی یا وردپرس web design ، معمولاً هنگامی که مالک سایت نیاز به انجام تغییراتی در سایت داشته باشد که از توانایی وردپرس خارج است ، از ساخت وب سایت به صورت اختصاصی استفاده می‎کند.
این نوع طراحی برای سایت‌های پیچیده و بزرگی هستند که قابلیت‌های خاصی دارند.
برای توسعه‌ی این نوع سایت‌ها، باید یک برنامه نویس و طراح وب را پیدا کنید که تخصصش در ساخت وبسایت‌های با قابلیت‌ها خاص است.
شرکت طراحی وبسایت از یک زبان برنامه نویسی و یک فریمورک برای سایت استفاده می‌کند.
برخی از زبان‌های مورد استفاده‌ ی این شرکت‌ها عبارتند از : PHP ،ASP ، Python ، Laravel ، Java Script و Ruby.
با طراحی سایت اختصاصی و سنتی ، شما توانایی شخصی‌سازی آن را تا حد امکان دارید ، که این شامل تمامی قابلیت‌های خاص می‌شود که از توان وردپرس خارج است :
وبسایت‌هایی که به طور سنتی طراحی می‌شوند ، معمولا محبوبیت بیشتری را نزد موتور‌های جستجو نسبت به وردپرس دارا هستند.
این موضوع به این معناست که رتبه‌ی سایتی که شما به طور سنتی آن را طراحی می‎کنید بالاتر از سایت‌هایی است که قالبشان برگرفته از سیستم مدیریت محتوای وردپرس است.
طراحی سنتی وبسایت ، نام تجاری شرکت شما را با استفاده از طراحی منحصر به فرد شرکت شما ثبت می‌کند ، که این باعث می‎شود شرکت شما خود را از دیگر شرکت‌ها جدا کند.
طراحی وب سایت به صورت سنتی ، با کسب و کار شما رشد پیدا می‌کند ، یعنی اگر شما در کسب و کار خود تغییری ایجاد کنید ، می ‌توانید همواره با شرکت طراح سایت خود برای طراحی مجدد سایت خود در تماس باشید.
طراحی سنتی وبسایت نسبت به وبسایت‌هایی که از قالب‌های آماده استفاده می‎کنند ، به دلیل این که توسط یک طراح حرفه‌ای وبسایت طراحی شده‌اند که در ساخت انواع سایت تبحر دارد ، پیشتبانی بیشتری را دارا هستند که باعث می‌شود اگر در سایت شما اشکالی پیش بیاید توسط توسعه دهنده‌ی اصلی رفع بشود.
معایب طراحی سایت اختصاصی :
وبسایت‌های سفارشی از وبسایت‌ هایی که با وردپرس طراحی می‎شوند گران‌ تر هستند زیرا آنها با توجه به نیاز‌های کسب و کار شما، به صورت سفارشی ساخته می‎شوند و به تخصص‌های ویژه‌ ای نیاز دارند ، هر تغییری در سایت نیازمند زمان زیادی است.
شما باید به زمان و امکانات موجود توسعه دهندگان خود تکیه کنید.

همچنین ببینید

تفاوت سایت شخصی با شبکه های اجتماعی

تفاوت سایت شخصی با شبکه های اجتماعی

اصلی ترین سوالی که در ذهن افراد شکل میگیره اینه که سایت شخصی بهتره یا …

دیدگاهتان را بنویسید