۱۲:۴۲:۱۰ بعد از ظهر دوشنبه, ۱۳ام تیر, ۱۴۰۱

١٢ میلیارد ریال جایزه برای برندگان طرح «پنجره» بانک صادرات ایران

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، قرعه‌کشی دومین مرحله طرح «پنجره» باشگاه مشتریان این بانک با حضور کارشناسان و نمایندگان واحدهای مرتبط و واحدهای نظارتی برگزار شد و ١٢ میلیارد و ٣۶٠ میلیون ریال جوایز نقدی به ٧١٩ برنده خوش شانس باشگاه مشتریان بانک از طریق سامانه واریز جمعی به حساب آنها واریز شد.

با انجام این قرعه‌کشی، تعداد سه برنده از میان مشتریان ١٠ ستاره، سه برنده ٩ ستاره، ٢٠ برنده هشت ستاره، ۶٠ برنده هفت ستاره، ۶٣ برنده شش ستاره، ٨٠ برنده پنج ستاره، ٩٠ برنده چهار ستاره، ١٠٠ برنده سه ستاره، ١۴٠ برنده دو ستاره و ١۶٠ برنده از میان مشتریان یک ستاره به عنوان مشتریان خوش‌شانس از جوایز نقدی بهره‌مند شدند.

مشتریان حقیقی عضو و غیرعضو باشگاه مشتریان در صورت افزایش منابع خود در تمامی حساب‌های ریالی بر مبنای هر ۵ درصد رشد منابع در هر ماه امتیاز دریافت خواهند کرد و با احتساب میانگین سه ماهه منابع و کسب امتیاز، جوایز ارزنده نقدی بین ۵ تا ٣٠٠ میلیون ریال به ارزش مجموع هر دوره بیش از ١٢ میلیارد ریال دریافت می‌کنند.

طرح «پنجره» باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران با شعار «با داشتن هر ۵ درصد رشد منابع، پنجره‌ای از جوایز ارزنده به سوی خود بگشایید»، در سه دوره چهار ماهه از ابتدای تیرماه سال ١۴٠٠ آغاز شده و تا پایان خرداد ماه سال ١۴٠١ ادامه خواهد یافت. در هر دوره ۴ ماهه این طرح از میان مشتریان یک تا ١٠ ستاره بانک پس از کسب امتیاز لازم (حداقل ۴٠٠ امتیاز) و دارا بودن حداقل ۵٠٠ هزار ریال معدل موجودی، به قید قرعه ١٢ میلیارد و ٣۶٠ میلیون ریال جوایز نقدی به ٧١٩ برنده تعلق می‌گیرد.

در این طرح مشتریان متناسب با هر ۵ درصد رشد منابع در هر ماه از بازه زمانی ۴ ماهه طرح، ١٠٠ امتیاز کسب خواهند کرد و در صورت عضویت در سامانه باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران به نشانی: https://club.bsi.ir، ١٠٠ امتیاز تشویقی دریافت خواهند کرد و در نهایت مشتریان دارنده بیشترین امتیاز از شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه‌کشی برخوردار خواهند بود. شرکت‌کنندگان در صورتی که در هر دوره برنده نشوند، امتیاز آنها به دوره بعدی افزوده خواهد شد.

اعضای باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران می‌توانند برای مشاهده نتیجه قرعه‌کشی مرحله دوم طرح «پنجره» به سامانه این باشگاه به نشانی: https://club.bsi.ir مراجعه کنند.

همچنین ببینید

در پس پرده سرخ‌پوشی بازار سرمایه چه می‌گذرد؟

بازار سرمایه امروز در روندی نزولی قرار گرفته است و خروج سرمایه از بورس نیز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.