۸:۵۷:۳۴ قبل از ظهر سه شنبه, ۲۷ام مهر, ۱۴۰۰

پیش بینی رییس اتحادیه طلا و جواهر از آینده بازار/ سکه باز هم ارزان شد

ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران در خصوص آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار کرد: امروز هر قطعه سکه طرح قدیم نسبت به آخرین معاملات روز گذشته حدود ۵۰ هزار تومان کاهش قیمت داشت و با نرخ ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

محمدولی ادامه داد: شاخص دلار آمریکا نیز که راه را برای صعود طلا هموار کرده است روز گذشته در کانال ۹۰ واحدی به نوسان خود ادامه داد تا به پایین‌ترین ارزش خود در هشت هفته اخیر برسد این موضوع تاثیر مستقیم بر قیمت در بازارهای داخلی گذاشته است.

وی بیان کرد: نمی‌توان پیش بینی دقیقی برای بازار داشت به خصوص در شرایط فعلی که بازارها نیز تعطیل هستند، اما مادامی که نرخ دلار افت کند، قیمت طلا و جواهر نیز کاهش می‌یابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران ادامه داد: قیمت هر اونس طلا امروز نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هزار و ۷۸۱ دلار است.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۹۷ هزار تومان، هر قطعه سکه طرح قدیم ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، طرح جدید ۱۰ میلیون و ۲۰ هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون تومان در بازارهای داخلی معامله شد.

۲۲۳۲۲۹

همچنین ببینید

شرایط برای بهبود و بازگشت اعتماد به بازار مهیاست

علیرضا عسگری مارانی در خصوص تغییر و تحولات اخیر مدیریتی در سازمان بورس گفت: رئیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *