۱۱:۵۹:۱۷ بعد از ظهر شنبه, ۱ام مهر, ۱۴۰۲

چند پیشنهاد برای کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد اینترنتی یکی از موضوعاتی است که در حال حاضر ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده.
فضای مجازی دو دسته وب سایت و شبکه اجتماعی دارد که درآمدزایی از آن هم در زیر مجموعه این دو قالب صورت می گیرد.

در ادامه چند کسب و کار مجازی در هر دو قالب را به شما پیشنهاد می دهیم

(فروشنده اینترنتی)

برخلاف مغازه زدن در دنیای واقعی تاسیس فروشگاه اینترنتی کار چندان سختی نیست و نیاز به هزینه چندانی ندارد اما اینکه در فروشگاه تان چه چیزی می فروشید موضوع اصلی است.
اگر سرمایه آنچنانی ندارید با چند مرکز تامین کالا صحبت کنید تا در ازای هر سفارش که در سایت از سوی مشتریان دریافت می کنید،کالای شما را تامین کند که در این صورت نیازی به خریداری و انبار کالا ندارید، در واقع شما درصدی را به عنوان سود دریافت می کنید.
از جمله پیشنهاد برای این کار فروش لوازم خانگی ،محصولات ارگانیک، عسل طبیعی و…است.

(آموزش آنلاین)

این ایده نیاز به سرمایه زیاد ندارد و می‌تواند در قالب های مختلف اعم از تهیه فیلم های آموزشی و بارگذاری آن روی وبسایت ، مقالات و کتب آموزشی و…باشد.

درآمدزایی در این ایده می‌تواند مستقیم یعنی از طریق فروش محصولات اجتماعی یا غیر مستقیم یعنی عرضه ی رایگان محصولات آموزشی و در عوض از طریق شهرت و سفارش تبلیغاتی درآمدزایی کنید.

(انجام پروژه)

اگر شما مهارت خاصی دارید می توانید در آن زمینه به صورت تخصصی پروژه دریافت کنید یا اینکه شبکه ای از متخصصان در رشته‌های مختلف را جمع‌آوری کرده و برایشان سفارش بگیرید و درصد خود را بردارید.

(در اینستاگرام)

مزیت اینستاگرام این است که افراد به راحتی می‌توانند موضوع دلخواه خود را از طریق هشتک ها پیدا کنند و این کار را در کمترین زمان انجام دهند ضمن اینکه قابلیت‌های تصویر مانند عکس و فیلم را نیز دارد.
فروش عروسکهای دست ساز، نقاشی از چهره ، فروش آثار هنری و… از جمله مواردی هستند که مستقیم درآمدزایی می‌کند.
در درآمدزایی غیر مستقیم کافیست یک صفحه ی جذاب داشته باشید ، فالوور جمع کنید و به دریافت سفارش تبلیغات بپردازید و سود آوری کنید.مانند صفحه ی خبری ، هنری ، موسیقی و …

(در تلگرام)

تا همین چند وقت پیش تلگرام یک شبکه اجتماعی بی رقیب بود که افراد بسیاری از طریق آن درآمدزایی می کردند اما در حال حاضر نمی‌توان روی آن تمرکز کرد.
چرا که شرایط بی‌ثباتی این شبکه را تهدید می‌کند اما یکی از راه های درآمدزایی در آن ایجاد ربات است که قابلیت کارآمدی در تلگرام دارند مانند ربات معرفی و فروش کتاب ، ربات های آموزشی انجام پروژه و… دیگر راه درآمدزایی در تلگرام ایجاد کانال است که اگر تعداد اعضا در آن بالا رفت می توانید تبلیغات بگیرید اما پیشنهاد ما این است که اگر دنبال کسب و کار بلندمدت هستید درباره تلگرام با احتیاط قدم بردارید.

همچنین ببینید

طراحی سایت با وردپرس یا به صورت اختصاصی

طراحی سایت با وردپرس و یا به صورت اختصاصی (قسمت اول)

ساخت یک وب سایت جدید به برنامه‌ریزی و تصمیم گیری‌های خاص نیاز دارد. یکی از …

دیدگاهتان را بنویسید