۵:۴۳:۰۱ بعد از ظهر جمعه, ۱۰ام آذر, ۱۴۰۲

یوونتوس برای خرید هافبک جنوا ۹ میلیون یورو می‌پردازد

 یوونتوس برای خرید هافبک جنوا ۹ میلیون یورو می‌پردازد

بانوی پیر در آستانه عقد قرارداد با بازیکن ایتالیایی قرار دارد که طی فصل جاری در خط میانی تیم فوتبال جنوا عملکرد خوبی داشته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندین منبع خبری در ایتالیا اعلام کردند که باشگاه یوونتوس در‌ آستانه عقد قراردادی ۹ میلیون یورویی با نیکولو رووِلا هافبک میانی ایتالیایی تیم فوتبال جنوا قرار دارد.

این بازیکن ۱۹ ساله تا پایان فصل جاری با جنوا قرارداد دارد اما یوونتوسی‌ها می‌خواهند او را در بازار ژانویه با پرداخت ۹ میلیون یورو بخرند و اجازه دهند که تا پایان فصل به بازی در تیم فعلی‌اش ادامه دهد.

یوونتوس در نظر دارد به عنوان بخشی از رقم خرید این نوجوان ایتالیایی معاوضه بازیکن انجام دهد و مانولو پورتانووا هافبک ۲۰ ساله خود را به جنوایی‌ها بدهد.

روولا که در ابتدای ماه دسامبر ۱۹ ساله شد، در این فصل ۹ بار در سری A به میدان رفته است. سبک بازی او مشابه لوکا مودریچ هافبک کروات تیم فوتبال رئال مادرید است و برخی رسانه‌ها نیز او را با رودریگو بنتانکور، هافبک اروگوئه‌ای فعلی یوونتوس مقایسه می‌کنند. یکی از نکات قابل توجه درباره این بازیکن، توانایی‌اش برای زدن ضربات ایستگاهی است که سبب شد در همان دومین بازی خود در ترکیب اصلی جنوا مسئولیت زدن این ضربات به او سپرده شود.

روولا که دو بازی برای تیم زیر ۲۱ ساله ایتالیا انجام داده، سابقه بازی در تیم‌های زیر ۱۷، زیر ۱۸ و زیر ۱۹ سال این کشور را هم دارد. او با تیم زیر ۱۷ ساله‌های ایتالیا به فینال جام ملت‌های اروپا رسید و بعد از آن به کاپیتان تیم زیر ۱۹ ساله‌های این تیم تبدیل شد.

همچنین ببینید

​رویکرد بانک صادرات ایران حمایت از دانش‌بنیان‌ها است

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سید ضیاء ایمانی در نشست هماهنگی مدیران عامل بانک‌ها …

دیدگاهتان را بنویسید